Bel ons op (013) 5299310

Als persoonlijk contact de doorslag geeft

Wie zijn wij

Buro Vermeer is een dynamisch en professioneel administratie- en belastingadviesbureau in Oisterwijk. We verzorgen al meer dan dertig jaar de boekhouding en fiscale aangiften voor een brede range kleine tot middelgrote MKB-bedrijven. Ons motto ‘Als persoonlijk contact de doorslag geeft’ is leidend binnen ons bedrijf. Daarom voeren we een no-nonsense beleid en heerst er binnen onze organisatie een informele bedrijfscultuur. Bij Buro Vermeer zijn de lijnen kort. Hierdoor worden vragen direct beantwoord en problemen zo snel mogelijk opgelost. Door onze gedegen en nuchtere aanpak genieten we volop vertrouwen bij onze klanten en daar zijn we trots op. Graag willen we deze vertrouwensrol ook bij u vervullen.

Specialisten die de weg weten

Binnen Buro Vermeer werken we met een hecht specialistisch team. Onze medewerkers zijn gedegen opgeleid en hebben veel ervaring in het bedrijfsleven. Zij weten de weg in de soms complexe wereld van fiscaliteit, boekhouding en loonadministratie. Bij Buro Vermeer zijn we dan ook meer dan trots op onze professionals. Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, werken we met een vast contactpersoon: één aanspreekpunt die aan een half woord vaak al genoeg heeft.

Ons team:

Ad Vermeer

Directeur
Werkzaam vanaf 01-09-1977
ad@burovermeeroisterwijk.nl

Katja Oostelbos-Borghaerts

Administratief medewerkster
Werkzaam vanaf 19-01-2011
katja@burovermeeroisterwijk.nl

Gerard de Laat

Assistent Accountant
Werkzaam vanaf 01-01-2004
gerard@burovermeeroisterwijk.nl

Jolanda van den Bijgaart-de Kort

Hoofd Loonadministratie
Werkzaam vanaf 01-01-1997
jolanda@burovermeeroisterwijk.nl

Marian de Laat

Assistent Accountant
Werkzaam vanaf 23-08-2000
marian@burovermeeroisterwijk.nl

Marion van Rosmalen

Medewerkster Loonadministratie / Receptioniste
Werkzaam vanaf 10-03-2008
marion@burovermeeroisterwijk.nl

Peter van de Wal

Assistent Accountant
Werkzaam vanaf 01-10-2012
peter@burovermeeroisterwijk.nl

Jacqueline Schuurmans-Brock

Administratief medewerkster
Werkzaam vanaf 01-07-1985
jacqueline@burovermeeroisterwijk.nl